Uncategorized

Sportisimo

Naime, Korda je igrao protiv italijanskog protivnika Flavija Cobolija, a očekivano domaći navijači su navijali za svog predstavnika.

Ipak, u svemu tome su pretjerali i odnosili se prema Kordi s ogromnim nepoštovanjem, prenoseći lične komentare o njemu i njegovoj djevojci Ivani Nedved tokom cijelog meča.

Sve je to trajalo dva i po sata, a nakon što je slavio sa 2:1 u setovima, Korda je navijačima na kraju meča poslao poljupce i tako ih dodatno naljutio.

• +2
    Gotova je utakmica! Sarajevo je slavilo nakon preokreta rezultatom 2:1!
  • 90
    Sudija je odlučio da će se igrati još dvije minute.
  • 84
    Serija izmjena na obje strane. Sada je kod Sarajeva ušao Mehmedović, a izašao je Hasić.
  • 82
    Nova izmjena kod Zvijezda. Izašao je Ristanović, a ušao je Đurić.
  • 79
    Izašli su Vukoja i Karaklajić, a ušli su Raca i Dujković u redovima Zvijezde.
  • 73
    Ponovo sjajna prilika za Sarajevo! Kyeremeh je odlično u prostor pronašao Čatakovića koji brzo šutira, ali je Damjanović ponovo bio na pravom mjestu.
  • 71
    Treća izmjena kod Sarajeva, umjesto Mustafića ulazi Buljubašić.
  • 69
    Nastavilo je Sarajevo napadati, a dva dobra udarca uputili su Hasić i Čataković. Ipak, promjene nije bilo.
  • 63
    GOOOOOL! Sarajevo je preokrenulo, a strijelac je ponovo Čataković! Beganović je dobro istrčao kontru, uposlio Čatakovića koji se okrenuo i naštimao loptu te potom zakucao u mrežu iza nemoćnog Damjanovića.
  • 60
    Sjajna šansa za Sarajevo! Kyeremeh je ubacio s lijeve strane, Beganović je odlično pratio, a potom užasno uputio udarac pa je propala odlična prilika za preokret.
  • 59
    Izmjena u Sarajevu. Radović je ušao u igri umjesto Durakovića.
  • 57
    GOOOOOL! Sarajevo je izjednačilo, a strijelac je Čataković! Hasić je sjajno ubacio s desne strane, a Čataković se odlično snašao i pospremio loptu u mrežu. Damjanović je bio nemoćan
  • 52
    Sada Zvijezda ulazi u male probleme jer su u dvije minute dobili dva žuta kartona. Javne opomene zaradili su Karaklajić i Rahimić.
  • 51
    Odlična prilika za Sarajevo! Mustafić je bio usamljen u šesnaestercu s desne strane, a onda je uposlio Čatakovića koji je loše šutirao pored gola iz dobre situacije.
  • 47
    Počelo je drugo poluvrijeme! Rožman je odmah napravio izmjenu, umjesto Anđušića u igru je ubacio Kyeremeha.
  • +2
    Gotovo je prvo poluvrijeme! Zvijezda vodi golom Vukoje, a navijači Sarajeva nisu bili zadovoljni partijom svog tima pa su igrače u svlačionicu ispratili zvižducima.
  • 41
    Sama završnica prvog poluvremena. Sarajevo nema rješenja za odbranu Zvijezde koja se odlično brani.
  • 35
    Solidna prilika za Hasića koji je večeras najagilniji igrač Bordo tima, ali je lopta nakon njegovog šuta otišla daleko iznad gola.
  • 29
    Prvi žuti karton na utakmici dobija Matanović koji je nesportski s leđa faulirao protivnika koji je išao u kontra napad.
  • 26
    Odlična prilika za Sarajevo! Hasić je izbio sam pred golmana, ali je Damjanović odlično reagovao, pravovremeno izletio i spasio svoj gol.
  • 21
    Polovina igre u prvom poluvremenu. Sarajevo je krenulo agilno da što prije stigne do izjednačenja, ali im malo šta polazi za nogom do sada.
  • 15
    GOOOOOL! Zvijezda vodi 1:0, a strijelac je Vukoja! Bila je to duga akcija Zvijezde, a nakon što je Iliev odbranio udarac, lopta se odbila do Vukoje koji su uz dosta sreće posprema loptu u mrežu za hladan tuš na Koševu. Nakon ponovljenog snimka moglo se ustanoviti da je golu prethodio ofsajd.
  • 13
    Nastavlja Sarajevo s opasnim napadima. Hasić je još jednom ubacio iz kornera, ali je Soldo blago šutirao pa nije bilo opasnosti po Zvijezdu.
  • 7
    Uzvraća Zvijezda sjajnom prilikom! Saliman je izbio sam pred golom Sarajeva, ali je Iliev bio priseban i loptu je odbio u korner.
  • 5
    Odmah velika prilika za Sarajevo! Hasić je dodao do Mustafića koji silovito šutira, ali je golman Damjanović bio na mjestu te je loptu odbio u korner iz kojeg kasnije nije bilo opasnosti.
  • 4
    Sarajevo je odmah krenulo ofanzivno pa su osvojili i prvo ubacivanje iz kornera. Ipak, golman gostiju je bez problema otklonio opasnost pred svojim golom.
  • 1
    Počela je utakmica! U odnosu na najavljeni sastav došlo je do jedne promjene u Bordo timu. Umjesto Julardžije u ekipi je Anđušić.