Lom na utakmici: Pet crvenih, igrače razdvajala policija, a nju napali navijači

Nevjerovatni neredi obilježili su sinoć derbi 25. kola argentinske Lige Nacional (drugi rang) između Nueva Chicaga i Almirante Browna. Gosti su vodili 2:0 prije nego što je krajem prvog poluvremena došlo do potpunoga kaosa. Igrala se 40. minuta kad su se igrači posvađali na terenu nakon čega je nekoliko desetina navijača utrčalo na travnjak.

Dok su njih smirivali redari, na drugome kraju travnjaka počela je opća tuča igrača obje momčadi koje je pokušala razdvojiti policija. Dok su policajci pokušavali smiriti igrače, navijači su napali njih pa je prekid trajao više od deset minuta.

Čim se utakmica nastavila, ponovno je zaiskrilo pa je prvo u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena gostujući igrač dobio crveni karton, a minutu kasnije i domaći. Sudačka nadoknada trajala je 14 minuta, a drama se nastavila i u drugom poluvremenu.

Domaćini su prvo u 52. minuti promašili penal da bi izjednačili golovima u 77. i 83. minuti. Iznervirani primljenim golovima, gosti su do kraja susreta potpuno izgubili živce pa su u sudačkoj nadoknadi dobili čak tri crvena kartona od kojih je jedan dobio i trener pa je Almirante Brown susret, koji je završio 2:2, okončao s osmoricom igrača.