Dijamant se nije naigrao

Fenerbahče slavio važnu pobjedu: Džeko u golgeterskoj krizi

Ekipa Fenera je u nastavku nakon nekoliko dobrih akcija uvećala prednost na 2:0 golom Michyja Batshuayija

Turski Fenerbahče je u 24. kolu Super lige u gostima savladao ekipu Antalyaspora rezultatom 2:0.

Kako javlja AA, Fenerbahče je poveo u 42. minuti prelijepim golom Cengiza Undera, što je bio rezultat prvog poluvremena.

Ekipa Fenera je u nastavku nakon nekoliko dobrih akcija uvećala prednost na 2:0 golom Michyja Batshuayija u petoj minuti sudijske nadoknade, što je bio i konačan rezultat meča.

Bh. napadač u dresu Fenerbahčea Edin Džeko igrao je sve do 83. minute kada ga je zamijenio upravo Batshuayi.

Bh. veznjak Rade Krunić igrao je cijeli meč za ekipu Fenera.

Fenerbahče je trenutno lider sa 63 boda, koliko ima i drugoplasirani Galatasaray. Potom slijede Trabzonspor sa 37 bodova te Bešiktaš i Rizespor sa po 36.