DIJAMANT PRESJEDIO

Fenerbahče je sinoć igrao evropski meč, a trener je jednim potezom otkrio šta misli o Džeki

Fenerbahce je u utakmici trećeg kola grupe H Konf. lige savladao Ludogorets rezultatom 3:1 i stigao do 18. vezane pobjede u svim takmičenjima.

Edin Džeko (37) sinoć nije ulazio u igru u timu Fenera, a trener Ismail Kartal očito ga ne planira koristiti u grupnoj fazi ovog takmičenja, već ga što više želi sačuvati za prvenstvene utakmice. Džeko nije odigrao ni minut ni u prethodne dvije evropske utakmice.

Domaći su poveli u 42. minuti kada je Batshuayi pogodio za 1:0. Zajc je u 52. minuti udvostručio vodstvo, da bi Rodrigo Becao u 65. minuti postigao autogol i smanjio rezultat na 2:1.

Konačnih 3:1 postavlja Zajc u 93. minuti utakmice.

Fener je lider sa devet bodova, dok Ludogorets ima tri boda na i nalazi se na trećem mjestu.