blista u švicarskoj

Elvedina Muzaferija napravila još jedan podvig, osvojila nove bodove u Svjetskom kupu

Najbolja bosanskohercegovačka skijašica Elvedina Muzaferija postigla je još jedan odličan rezulzat u Svjetskom kupu.

Naša skijaška zvijezda je u švicarskoj Crans Montani danas osvojila 16. mjesto u superveleslalomu.

Elvedina je uprkos toem što je krenula tek sa 46. startnog mjesta završila utrku u vremenu jedna minuta i 18,01 sekunde te zauzela mjesto koje joj donosi nove bodove.

Pobjednica današnjeg Super-G-ija je Austrijanka Stephanie Venier (1:16,52) isdpred Italijanki Federice Brignone (1:16,56) i Marte Bassino (1:16,67).

Podsjetimo, Muzaferija je jučer u Crans Montani postigla historijski rezultat za bh. skijanje, osvajanjem četvrtog mjesta u spustu.